Skeda:Stretford End.jpg

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Dokument origjinal((përmasa 2.048 × 1.536 px, madhësia skedës: 690 KB, lloji MIME: image/jpeg))

Commons-logo.svg Kjo skedë është prej Wikimedia Commons dhe mund të përdoret nga projekte të tjera. Përshkrimi në këtë skedë në këtë faqe nuk është treguar më poshtë. Shko tek faqja përshkruese në Commons Shko tek faqja përshkruese në Commons

Përmbledhje

Përshkrimi
English: Stretford End of Old Trafford
Data
Burimi http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Stretford_End.jpg
Autori http://en.wikipedia.org/wiki/User:PeeJay2K3

Licencimi:

w:sq:Creative Commons

atributim ndarë njësoj

Kjo skedë është dhënë për përdorim sipas licensës Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported.
Ju jeni i/e lirë:
  • ta shpërndani – ta kopjoni, rishpërndani dhe përcillni punën
  • to remix – të përshtatni punën
Sipas kushteve të mëposhtme:
  • atributim – Ju duhet të atribuoni punën në mënyrën e përcaktuar nga autori ose licensëdhënësit (por jo në çdo mënyrë që sugjeron që ata të miratojnë ju ose përdorimin tuaj të punës)
  • ndarë njësoj – Nëse ndryshoni, transformoni ose ndërtoni mbi këtë punë, ju mund të rishpërndani punën që rezulton vetëm nën të njëjtën licensë ose nën një licensë të ngjashme me të.

Historiku skedës

Shtypni mbi një datë/kohë për ta parë skedën siç ishte atëherë.

Data/KohaThumbnailPërmasatPërdoruesiKoment
e tanishme2 nëntor 2008 08:04Thumbnail për versionin duke filluar nga 2 nëntor 2008 08:042.048 × 1.536 (690 KB)Corwin of Amber{{Information |Description={{en|1=Stretford End of Old Trafford}} |Source=http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Stretford_End.jpg |Author=http://en.wikipedia.org/wiki/User:PeeJay2K3 |Date=13 August 2007 |Permission= |other_versions= }} <!--{{ImageUpload|ful

Këto faqe lidhen tek kjo skedë:

Përdorimi global i skedës

Wiki-t e tjerë në vijim e përdorin këtë skedë:

Metadata