Skorusha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Skorusha
Fshat
Vendndodhja
Skorusha is located in Maqedonia e Veriut
Skorusha
Skorusha
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Juglindor
Komuna Konçë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 531 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 2424
Prefiksi (+389) 032
Targa RA
Koordinatat 41° 32′ 34″ Veri

22° 19′ 30″ Lindje

Popullsia 11 banorë (2002)