Sllova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Flag of Albania.svg Sllova
Noimage.png
Emri: Sllova
Qarku: Qarku i Dibrës
Rethi: Rrethi i Dibrës
Komuna: Komuna Sllovë
Kryeplak: -
Popullsia: -
Kodi telefonik: -
Lartësia mbidetare: -
Gjerësia gjeografike: -
Gjatësia gjeografike: -
Web-faqe: s'ka

Sllova është një fshat në Shqipëri...

Gjeografia[redakto | redakto tekstin burimor]

Demografia[redakto | redakto tekstin burimor]

Ekonomia[redakto | redakto tekstin burimor]

Historia[redakto | redakto tekstin burimor]

Shih dhe këtë[redakto | redakto tekstin burimor]Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]