Sofia (kthjellim)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Sofia është kryeqytet dhe qyteti më i madh i Bullgarisë

Vendet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Filmat dhe serialet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Muzikë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]