Kontributet

Jump to navigation Jump to search
Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽

  • 21 maj 2013 19:58 ndrysh versione +3.348 R Sevime GjinaliFaqe e re: Shënime biografike lidhur me veprimtarinë dhe krijimtarinë artistike të prof.Sevime Gjinalit. E lindur me 09.04.1937 në Prizren ku dhe kreu shkollimin e mesëm muzikor me 1954. G...