Ndryshimi mes inspektimeve të "Selim II"

Jump to navigation Jump to search
396 bytes added ,  7 vjet më parë
Faqe e re: ishte sulltani i kohtave djali i sulltaneshe hyrremit dhe sulltan sulejmanit ai gjithashtu ishte dhe bashkeshorti i nurbanu pati nje djal me te me emrin murad sulltan selimi kishte dhe...
(Faqe e re: ishte sulltani i kohtave djali i sulltaneshe hyrremit dhe sulltan sulejmanit ai gjithashtu ishte dhe bashkeshorti i nurbanu pati nje djal me te me emrin murad sulltan selimi kishte dhe...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user

Menyja e navigimit