Ndryshimi mes inspektimeve të "Zajmina Vasjari"

Jump to navigation Jump to search
387 bytes removed ,  5 vjet më parë
ska nevoje per aq shume foto
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 217.24.255.178) dhe riktheu rishikimin 1564818 nga Olsi)
(ska nevoje per aq shume foto)
'''Zajmina Vasjari''' lindi në [[Durrës]] [[Shqipëri]] më [[17 qershor]] të vitit [[1986]]. Mban titullin e “Miss Shqipëria 2002”. Bukuroshja nga Durrësi, mori kurorën e më të bukurës së vendit ditën e lindjes së saj.
 
 
== Galeri ==
<gallery>
Figura:Zajmina-vasjari-6.jpg
Figura:Zajminavasjari00fw2.jpg
Figura:Zajminavasjari.jpg
Figura:Zajmina2.jpg
Figura:Zajmina vasjari ju rrefej prob.jpg
Figura:Zajmina vasjari 2.jpg
Figura:Zajmina 10.jpg
Figura:Zajmina vasjari 1.jpg
Figura:Zajmina-vasjari-foto1.jpg
Figura:Zajmina Vasjari.jpg
Figura:Zajmina V 303356595.jpg
Figura:Zajmina-vasjari-020-500.jpg
</gallery>
{{cung}}
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]

Menyja e navigimit