Ndryshimi mes inspektimeve të ".eh"

Jump to navigation Jump to search
18 bytes removed ,  3 vjet më parë
→‎top: përmirësime teknike, hoqa: sv:Toppdomän#E duke përdorur AWB
(→‎top: përmirësime teknike, hoqa: sv:Toppdomän#E duke përdorur AWB)
 
'''.eh''' është prapashtesa e fletave të [[interneti]]t dhe paraqet [[Domeni internacional i shteteve|domenin zyrtar]] të [[Sahara Perëndimore|Saharës perëndimore]].
{{Www-cung}}
{{CITDL}}
 
[[Kategoria:Domene interneti]]
 
 
[[sv:Toppdomän#E]]
{{Www-cung}}
37.617

edits

Menyja e navigimit