Ndryshimi mes inspektimeve të "Kafsha"

Jump to navigation Jump to search
193 bytes removed ,  2 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.114) dhe riktheu rishikimin 1821461 nga Atcovi
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.114) dhe riktheu rishikimin 1821461 nga Atcovi)
 
== Shiko edhe ==
une do te doja nje qen.ai eshte argetues.mund te shetisesh me te gjith kohes.
 
ai nuk eshte asnjehere i merzitshem me ate mund te kalosh gith diten.une do te doja qe te kisha nje qen te vogel.
 
== Lidhje të jashtme ==

Menyja e navigimit