Dallime mes rishikimeve të "Vixey"

Jump to navigation Jump to search
5 bytes added ,  3 muaj më parë
v
Bot: Fixing dyfishtë përcjellëse tek The Fox and the Hound
v (Bot: Fixing dyfishtë përcjellëse tek Dhelpra dhe Qeni)
v (Bot: Fixing dyfishtë përcjellëse tek The Fox and the Hound)
Etiketat: Caku i ridrejtimit i ndryshuar Manual revert
 
#RIDREJTO [[DhelpraThe dheFox Qeniand the Hound]]

Menyja e lëvizjeve