Dallime mes rishikimeve të "Monedha"

Jump to navigation Jump to search
1 byte added ,  17 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
vNo edit summary
'''Monedha''' është formë e parasë që shëbenshërben për këmbimin dhe krahasimin e mallrave pëbrenda një sistemi të mbyllur ekonomikë.
 
 

Menyja e lëvizjeve