Dallime mes rishikimeve të ".tj"

Jump to navigation Jump to search
1 byte added ,  11 vjet më parë
v
roboti shtoj: lb:.tj; cosmetic changes
v (roboti shtoj: arz:.tj)
v (roboti shtoj: lb:.tj; cosmetic changes)
'''.tj''' është prapashtesa e fletave të [[interneti]]t dhe paraqet [[Domeni internacional i shteteve|domenin zyrtar]] të [[Taxhikistani|Taxhikistanit]]t.
 
{{Www-cung}}
== Lidhje të jashtme ==
* [http://www.nic.tj/ nic.tj]
 
 
 
[[CategoryKategoria:Domene interneti]]
 
[[ar:.tj]]
[[ka:.tj]]
[[kv:.tj]]
[[lb:.tj]]
[[ms:.tj]]
[[nds:.tj]]

Menyja e lëvizjeve