Ndryshimi mes inspektimeve të "Ilir Prapashtica"

Jump to navigation Jump to search
208 bytes removed ,  10 vjet më parë
M
(M)
'''Ilir Prapashtica''' Lindi në [[Prishtinë]] me [[23]] [[Maj]] [[1971]] është aktor i mirënjohur nga [[Kosova]] ai në rolin e Longarit ka pasur shumë sukses
pra Longari eshte ana sjelltas e luan rolin e t pitit të cilën flet shpejt 123 minuta
dhe flet si në për ëndrra si në gjum humorin e ka shumë të nirë
 
== Datëlindja:15 eMars tij1974 23 Maj 1971 ==
 
== Mosha:36 Vjeç ==
 
== Biografia ==
Longari eshte nje djal i mir dhe i bukur
eshte shoku i kengetares Adelina Ismajli
Anonymous user

Menyja e navigimit