Dallime mes rishikimeve të "Teatri Kombëtar"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
==Burimi i të dhënave==
<references/>
==Shiko dhe këtë==
* [[Teatri i Kosovës]]
* [[Teatri Kombëtar në Shqipëri]]
[[Kategoria:Teatro|kombëtar]] [[Kategoria:Teatroteknika]]
4.725

edits

Menyja e lëvizjeve