Stampa:Ambox

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Ambox.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

{{Ambox
| name  = 
| subst = <includeonly>{{subst:substcheck}}</includeonly>
| small = {{{small|}}}
| type  = 
| image = 
| sect  = {{{1|}}}
| issue = 
| talk  = {{{talk|}}}
| fix   = 
| date  = {{{date|}}}
| cat   = 
| all   = 
}}

type[Redakto nëpërmjet kodit]

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]