Ky është një artikull i përkryer. Kliko këtu për më shumë informacione.

Stampa:Artikull i përkryer

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Kjo stampë vendos një yll (Cscr-featured.svg) në cepin e lartë të djathtë të një artikulli për të treguar që është një artikull i përkryer në Wikipedia.

[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Kopjoni këtë tekst burimor dhe e vendosni në fund të artikullit me të dhënat e plotësuara:

{{Artikull i përkryer|dita = |muaj = |viti = }}

Shembull: