Stampa:DECADE

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:DECADE.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

{{DECADE|1738}} kthen 1730
{{DECADE|1900}} kthen 1900
{{DECADE|1901}} kthen 1900
{{DECADE|1915}} kthen 1910
{{DECADE|1962}} kthen 1960
{{DECADE|1999}} kthen 1990
{{DECADE|2000}} kthen 2000
{{DECADE|2001}} kthen 2000
{{DECADE|2099}} kthen 2090
{{DECADE|2100}} kthen 2100
{{DECADE|2101}} kthen 2100

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]