Stampa:Fb start

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
[shiko] [redakto]Template-info.svg Dokumentimi i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Fb start.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Usage[Redakto nëpërmjet kodit]

Using {{fb start}} and {{fb end}}[Redakto nëpërmjet kodit]

For information and discussion about the use of standardized football box templates, see Wikipedia:WikiProject Football/Templates.

See also[Redakto nëpërmjet kodit]