Stampa:Harta+

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Edit-copy green.svg

Kjo është një nënfaqe e documentacionit për Stampa:Harta+.
Kjo faqe përmban informacion për përdorim, kategoritë dhe përmbajtje tjetër që nuk është pjesë kryesore e stampës.

Përdorimi[Redakto nëpërmjet kodit]

Harta+ is located in Australia
Sydney
Sydney
Melbourne
Melbourne
Harta+ (Australia)
{{Harta+ | Australia
| places =
 {{Harta~ | Australia
  | label = Sydney
  | lat_deg = -33.86
  | lon_deg = 151.21 }}
 {{Harta~ | Australia
  | label = Melbourne
  | lat_deg = -37.81
  | lon_deg = 144.96 }}
}}

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]