Stampa:Harta Algjeria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Udhëzuesi i stampës[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko]
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Algeria location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Algjeri. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Algjeri)
emri Algjeri
koordinatat
skajore
37.8
-9.45 ←↕→ 12.75
18.25
qendra e hartës 28°01′30″N 1°39′00″E / 28.025°N 1.65°E / 28.025; 1.65

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]