Stampa:Harta Amerika

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:America location map with borders.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Amerika. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Amerika)
emri Amerika
koordinatat
skajore
90
-180 ←↕→ 0
-67.5
qendra e hartës 11°15′V 90°00′P / 11.25°V 90°P / 11.25; -90

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]