Jump to content

Stampa:Harta Anglia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:England location map.svg
Harta fizike
Skeda:England relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Angli. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Angli)
emri Angli
koordinatat
skajore
56
-6.75 ←↕→ 2
49.75
qendra e hartës 52°52′30″N 2°22′30″W / 52.875°N 2.375°W / 52.875; -2.375

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]