Stampa:Harta Angola

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Angola location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Angola. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Angola)
emri Angola
koordinatat
skajore
-4.1
11.1 ←↕→ 24.5
-18.5
qendra e hartës 11°18′S 17°48′E / 11.3°S 17.8°E / -11.3; 17.8

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]