Stampa:Harta Arabia Saudite

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Saudi Arabia location map.svg
Harta fizike
Skeda:Saudi Arabia relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Arabia Saudite. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Arabia Saudite)
emri Arabia Saudite
koordinatat
skajore
32.5
34.2 ←↕→ 56.0
16.0
qendra e hartës 24°15′N 45°06′E / 24.25°N 45.1°E / 24.25; 45.1

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]