Stampa:Harta Arabia Saudite

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Saudi Arabia location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Arabia Saudite. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Arabia Saudite)
emri Arabia Saudite
koordinatat
skajore
32.5
34.2 ←↕→ 56.0
16.0
qendra e hartës 24°15′V 45°06′L / 24.25°V 45.1°L / 24.25; 45.1

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]