Stampa:Harta Argjentina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Argentina location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Argentina.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Argentina. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Argentina)
emri Argentina
koordinatat
skajore
-21.0
-76.5 ←↕→ -52.5
-56.5
qendra e hartës 38°45′S 64°30′W / 38.75°S 64.5°W / -38.75; -64.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]