Jump to content

Stampa:Harta Azerbajxhani

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Azerbaijan, administrative divisions.svg
Harta fizike
Skeda:Azerbaijan relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Azerbajxhani. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike

[Redakto nëpërmjet kodit]
Vendodhja (Azerbajxhani)
emri Azerbajxhani
koordinatat
skajore
42.0
44.5 ←↕→ 51.0
38.2
qendra e hartës 40°06′N 47°45′E / 40.1°N 47.75°E / 40.1; 47.75