Stampa:Harta Bahamet

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Bahamas location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief map of Bahamas.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Bahamet. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Bahamet)
emri Bahamet
koordinatat
skajore
27.5
-80.7 ←↕→ -70.8
20.7
qendra e hartës 24°06′N 75°45′W / 24.1°N 75.75°W / 24.1; -75.75

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]