Stampa:Harta Bahamet

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Bahamas location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Bahamet. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Bahamet)
emri Bahamet
koordinatat
skajore
27.5
-80.7 ←↕→ -70.8
20.7
qendra e hartës 24°06′V 75°45′P / 24.1°V 75.75°P / 24.1; -75.75

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]