Stampa:Harta Bahreini

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Bahrain location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Bahreini. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Bahreini)
emri Bahreini
koordinatat
skajore
26.34
50.2 ←↕→ 50.89
25.54
qendra e hartës 25°56′24″N 50°32′42″E / 25.94°N 50.545°E / 25.94; 50.545

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]