Stampa:Harta Bangladeshi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Bangladesh location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Bangladeshi. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Bangladeshi)
emri Bangladeshi
koordinatat
skajore
26.8
87.8 ←↕→ 92.9
20.5
qendra e hartës 23°39′V 90°21′L / 23.65°V 90.35°L / 23.65; 90.35

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]