Jump to content

Stampa:Harta Bangladeshi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Bangladesh location map.svg
Harta fizike
Skeda:Bangladesh physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Bangladeshi. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Bangladeshi)
emri Bangladeshi
koordinatat
skajore
26.8
87.8 ←↕→ 92.9
20.5
qendra e hartës 23°39′N 90°21′E / 23.65°N 90.35°E / 23.65; 90.35

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]