Jump to content

Stampa:Harta Barbadosi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë


Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Barbados location map.svg
Harta fizike
Skeda:Barbados physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Barbados. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Barbados)
emri Barbados
koordinatat
skajore
13.349
-59.690 ←↕→ -59.399
13.034
qendra e hartës 13°11′29″N 59°32′40″W / 13.1915°N 59.5445°W / 13.1915; -59.5445

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]