Stampa:Harta Beliza

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Belize location map.svg
Harta fizike
Skeda:Belize physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Beliza. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Beliza)
emri Beliza
koordinatat
skajore
18.9
-89.7 ←↕→ -87.2
15.6
qendra e hartës 17°15′N 88°27′W / 17.25°N 88.45°W / 17.25; -88.45

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]