Jump to content

Stampa:Harta Bjellorusia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Belarus location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Belarus.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Bjellorusia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Bjellorusia)
emri Bjellorusia
koordinatat
skajore
56.4
22.9 ←↕→ 33.0
51.1
qendra e hartës 53°45′N 27°57′E / 53.75°N 27.95°E / 53.75; 27.95

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]