Stampa:Harta Bjellorusia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Belarus location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Bjellorusia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Bjellorusia)
emri Bjellorusia
koordinatat
skajore
56.4
22.9 ←↕→ 33.0
51.1
qendra e hartës 53°45′V 27°57′L / 53.75°V 27.95°L / 53.75; 27.95

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]