Stampa:Harta Bosnja dhe Hercegovina

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Bosnia and Herzegovina location map.svg
Harta fizike
Skeda:Bosnia and Herzegovina relief location map.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Bosnja dhe Hercegovina. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Bosnja dhe Hercegovina)
emri Bosnja dhe Hercegovina
koordinatat
skajore
45.4
15.5 ←↕→ 19.9
42.4
qendra e hartës 43°54′N 17°42′E / 43.9°N 17.7°E / 43.9; 17.7

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]