Stampa:Harta Botsuana

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Botswana location map.svg
Harta fizike
Skeda:Botswana physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Bocvana. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Bocvana)
emri Bocvana
koordinatat
skajore
-17.3
19.4 ←↕→ 29.7
-27.5
qendra e hartës 22°24′S 24°33′E / 22.4°S 24.55°E / -22.4; 24.55

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]