Stampa:Harta Brazili

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Brazil location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Brazili. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Brazili)
emri Brazili
koordinatat
skajore
6.0
-74.5 ←↕→ -32.0
-34.0
qendra e hartës 14°00′S 53°15′W / 14°S 53.25°W / -14; -53.25

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]