Stampa:Harta Bregu i Fildishtë

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Côte d'Ivoire location map.svg
Harta fizike
Skeda:Côte d'Ivoire relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Bregu i Fildishtë. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Bregu i Fildishtë)
emri Bregu i Fildishtë
koordinatat
skajore
11.0
-9.0 ←↕→ -2.0
4.0
qendra e hartës 7°30′N 5°30′W / 7.5°N 5.5°W / 7.5; -5.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]