Stampa:Harta Britania e Madhe

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:United Kingdom location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Britania e Madhe. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Britania e Madhe)
emri Britania e Madhe
koordinatat
skajore
61
-11 ←↕→ 2.2
49
qendra e hartës 55°00′V 4°24′P / 55°V 4.4°P / 55; -4.4

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]