Stampa:Harta Britania e Madhe

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:United Kingdom location map.svg
Harta fizike
Skeda:United Kingdom relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Britania e Madhe. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Britania e Madhe)
emri Britania e Madhe
koordinatat
skajore
61
-11 ←↕→ 2.2
49
qendra e hartës 55°00′N 4°24′W / 55°N 4.4°W / 55; -4.4

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]