Stampa:Harta Bullgaria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Bulgaria location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Bulgaria.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Bulgaria. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Bulgaria)
emri Bulgaria
koordinatat
skajore
44.4
22.1 ←↕→ 28.9
41.1
qendra e hartës 42°45′N 25°30′E / 42.75°N 25.5°E / 42.75; 25.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]