Stampa:Harta Bullgaria

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Bulgaria location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Bulgaria. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Bulgaria)
emri Bulgaria
koordinatat
skajore
44.4
22.1 ←↕→ 28.9
41.1
qendra e hartës 42°45′V 25°30′L / 42.75°V 25.5°L / 42.75; 25.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]