Jump to content

Stampa:Harta Burkina Faso

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Burkina Faso location map.svg
Harta fizike
Skeda:Burkina Faso relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Burkina Faso. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Burkina Faso)
emri Burkina Faso
koordinatat
skajore
15.5
-6 ←↕→ 3
9
qendra e hartës 12°15′N 1°30′W / 12.25°N 1.5°W / 12.25; -1.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]