Stampa:Harta Burundi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë


Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Burundi location map.svg
Harta fizike
Skeda:Burundi physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Burundi. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Burundi)
emri Burundi
koordinatat
skajore
-2.2
28.8 ←↕→ 31.0
-4.6
qendra e hartës 3°24′S 29°54′E / 3.4°S 29.9°E / -3.4; 29.9

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]