Stampa:Harta Egjipti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Egypt location map.svg
Harta fizike
Skeda:Egypt relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Egjipt. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Egjipt)
emri Egjipt
koordinatat
skajore
32.1
24.2 ←↕→ 37.3
21.3
qendra e hartës 26°42′N 30°45′E / 26.7°N 30.75°E / 26.7; 30.75

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]