Stampa:Harta Ekuadori

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Ecuador location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Ekuadori. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Ekuadori)
emri Ekuadori
koordinatat
skajore
1.7
-81.5 ←↕→ -75.0
-5.3
qendra e hartës 1°48′J 78°15′P / 1.8°J 78.25°P / -1.8; -78.25

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]