Jump to content

Stampa:Harta Ekuadori

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Ecuador location map.svg
Harta fizike
Skeda:Equador physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Ekuadori. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Ekuadori)
emri Ekuadori
koordinatat
skajore
1.7
-81.5 ←↕→ -75.0
-5.3
qendra e hartës 1°48′S 78°15′W / 1.8°S 78.25°W / -1.8; -78.25

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]