Stampa:Harta Emiratet e Bashkuara Arabe

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:United Arab Emirates location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Emiratet e Bashkuara Arabe. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Emiratet e Bashkuara Arabe)
emri Emiratet e Bashkuara Arabe
koordinatat
skajore
26.5
51.4 ←↕→ 56.6
22.4
qendra e hartës 24°27′N 54°00′E / 24.45°N 54°E / 24.45; 54
mark Locator Dot.svg

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]