Stampa:Harta Eritrea

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Eritrea location map.svg
Harta fizike
Skeda:Eritrea physical map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Eritrea. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Eritrea)
emri Eritrea
koordinatat
skajore
18.4
36.0 ←↕→ 43.8
12.0
qendra e hartës 15°12′N 39°54′E / 15.2°N 39.9°E / 15.2; 39.9

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]