Stampa:Harta Estonia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Estonia location map (2005-2017) no rivers.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Estonia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Estonia)
emri Estonia
koordinatat
skajore
60.4
21.5 ←↕→ 28.4
57.2
qendra e hartës 58°48′N 24°57′E / 58.8°N 24.95°E / 58.8; 24.95

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]