Stampa:Harta Etiopia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Ethiopia location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Etiopia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Etiopia)
emri Etiopia
koordinatat
skajore
15.3
32.7 ←↕→ 48.3
2.9
qendra e hartës 9°06′V 40°30′L / 9.1°V 40.5°L / 9.1; 40.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]