Stampa:Harta Etiopia

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë


Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Ethiopia location map.svg
Harta fizike
Skeda:Ethiopia relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Etiopia. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Etiopia)
emri Etiopia
koordinatat
skajore
15.3
32.7 ←↕→ 48.3
2.9
qendra e hartës 9°06′N 40°30′E / 9.1°N 40.5°E / 9.1; 40.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]