Stampa:Harta Filipinet

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Philippines location map (square).svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Filipinet. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Filipinet)
emri Filipinet
koordinatat
skajore
21.2
114.0 ←↕→ 131.2
4.3
qendra e hartës 12°45′N 122°36′E / 12.75°N 122.6°E / 12.75; 122.6

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]