Stampa:Harta Gaboni

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Gabon location map.svg
Harta fizike
Skeda:Gabon relief location map.jpg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Gaboni. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Gaboni)
emri Gaboni
koordinatat
skajore
2.5
8 ←↕→ 15
-4.0
qendra e hartës 0°45′S 11°30′E / 0.75°S 11.5°E / -0.75; 11.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]