Stampa:Harta Gjermania

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Karte: Toka
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Germany location map.svg
Harta fizike
Skeda:Relief Map of Germany.png


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Gjermania. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Gjermania)
emri Gjermania
koordinatat
skajore
55.1
5.5 ←↕→ 15.5
47.2
qendra e hartës 51°09′N 10°30′E / 51.15°N 10.5°E / 51.15; 10.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]