Stampa:Harta Gjermania

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Germany location map.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Gjermania. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Gjermania)
emri Gjermania
koordinatat
skajore
55.1
5.5 ←↕→ 15.5
47.2
qendra e hartës 51°09′V 10°30′L / 51.15°V 10.5°L / 51.15; 10.5

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]