Stampa:Harta Gjibraltari

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Karte: Toka
Magnify-clip.png
Vendndodhja
Harta politiko-administrative
Skeda:Gibraltar map-en-edit2.svg


Kjo stampë përmban të dhëna koordinative nga Gjibraltari. Këto të dhëna mund të shfrytëzohen përmes stampave {{Harta}} dhe {{Koord}}.

Të dhëna specifike[Redakto nëpërmjet kodit]

Vendodhja (Gjibraltari)
emri Gjibraltari
koordinatat
skajore
36.1674
-5.3817 ←↕→ -5.3310
36.1053
qendra e hartës 36°08′11″V 5°21′23″P / 36.13635°V 5.35635°P / 36.13635; -5.35635

Shiko edhe[Redakto nëpërmjet kodit]